rok 2014
Jubilejní
20. Uherskohradišťské sportovní hry dětí mateřských škol
1. Sportovní hry s mezinárodní účastí
Pořadatel: MŠ Svatováclavská Uherské Hradiště
VÝSLEDKY:
HOD MÍČKEM - chlapci HOD MÍČKEM - děvčata
1.Mikuláš Petřík 17,15m |
MŠ Pod Svahy UH |
|
1.Adéla Procházková 10,40m |
MŠ Pod Svahy UH |
2.Jan Dvouletý 15,37m |
MŠSvatováclavská |
|
2.Aneta Kočendová 10,20m |
MŠ Jalubí |
3.Štěpán Jurča 14,75m |
MŠ Větrná UH |
|
3. Simona Prouzová 9,05m |
MŠ Pod Svahy UH |
SKOK Z MÍSTA – chlapci SKOK Z MÍSTA - děvčata
1.Jan Dvouletý 169cm |
MŠSvatováclavská |
|
1.ViktorieJusčáková 150 cm |
MŠ Rastislavova |
2.David Jaroš 164cm |
MŠ Sady UH |
|
2.Aneta Varmužová 147cm |
MŠ Pod Svahy UH |
3.MatoušBeníček 163cm |
MŠ Hluk |
|
3.Lucie Macháčková 147cm |
MŠ Hluk |
BĚH NA 30 METRŮ – chlapci BĚH NA 30 METRŮ - děvčata
1.Tadeáš Červinka 7,32s |
MŠ Husova UH |
|
1.Lucie Šimčáková 7 ,05s |
MŠ Jalubí |
2. Maxim Vaněček 7,33s |
MŠ Pod Svahy UH |
|
2.Marie Škrabalová 7,10s |
MŠ Husova UH |
3.Alexandr Dostálek 7,35s |
MŠSvatováclavská UH |
|
3.Kateřina Juránková 7,36s 3.Nela Gregárková 7,36s |
MŠ Svatováclavská KMŠ UH |
Putovní pohár starosty města UH pro nejúspěšnější mateřskou školu získala MŠ Pod Svahy Uherské Hradiště, která získala celkem 5 medailí (2 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzová), druhé místo obsadila MŠ Svatováclavská Uherské Hradiště se ziskem 4 medailí (1-1-2) a třetí místo MŠ Jalubí a MŠ Husova Uherské Hradiště se 2 medailemi (zlato a stříbro).
PŘIHLÁŠENÉ MATEŘSKÉ ŠKOLY
1. Mateřská škola Sárvár – z partnerského města z Maďarska
2. Mateřská škola Babice
3. Mateřská škola Jalubí
4. Mateřská škola Uherské Hradiště – Míkovice
5. Mateřská škola Uherské Hradiště – Sady
6. Mateřská škola Uherské Hradiště, Pod Svahy
7. Mateřská škola Uherské Hradiště, 28. října
8. Mateřská škola Uherské Hradiště, Komenského
9. Mateřská škola Uherské Hradiště, Svatováclavská
10. Mateřská škola Uherské Hradiště, Husova
11. Mateřská škola Uherské Hradiště, ze školy T.G.Masaryka
12. Mateřská škola s křesťanskou výchovou Uherské Hradiště, Husova
13. Mateřská škola Kněžpole
14. Mateřská škola Zlámanec
15. Mateřská škola Uherský Ostroh
16. Mateřská škola Hluk
17. Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná
18. Mateřská škola Staré Město, Rastislavova